Trešo gadu pēc kārtas Latvijas vadošais metāla žogu ražotājs un uzstādītājs SIA “Žogu Fabrika” piedalījās ar savu produkciju vienā no lielākajām lauksaimniecības izstādēm Baltijā MAAMESS Premier Rural Fair in Baltic States Tartu, Igaunijā. Ik gadu šajā izstādē satiekas lielākie agrotehnikas, mežsaimniecības, ēdināšanas un dārzniecības nozaru pārstāvji, lai dalītos ar pieredzi, kontaktiem, jaunu informāciju un iepazīstinātu ar savu produkciju. Šogad izstādi apmeklēja vairāk kā 40 000 apmeklētāju no 9 valstīm. SIA “Žogu fabrika” klātienē demonstrēja savu ražoto produkciju – lauksaimniecības žogu, pīto žogu, paneļu žogu, dzeloņstiepli “EZIS” un paaugstinātās drošības dzeloņstiepli.

“Šī izstāde ļauj parādīt savu uzņēmumu un iepazīstināt ar to gan zemniekus, gan ar lauksaimniecību saistītās organizācijas no visām Baltijas valstīm un Skandināvijas. Esam patiesi gandarīti, ka mūs jau atpazīst aiz Latvijas robežām un mūsu produkcijas kvalitāti atzinīgi novērtē ne vien tuvākie kaimiņi igauņi un lietuvieši, bet arī somi un zviedri. Šogad mūs patīkami pārsteidza milzīgā interese par mūsu ražotajiem pītajiem žogiem. Saņēmām daudz pozitīvas atsauksmes no Igaunijas lauksaimniekiem par šī žoga kvalitāti un atbilstību viņu augstajām prasībām, kas rezultējās jau vairākos abpusēji izdevīgos darījumos. Mums tas vēlreiz pierāda, ka izvēlētais uzņēmuma attīstības virziens ir pareizs un mēs turpināsim investēt uzņēmuma pilnveidē”, norāda SIA Žogu Fabrikas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Gorņevs.

SIA Žogu fabrika ir dibināta 2009. gadā, piecu gadu laikā kļūstot par vadošo žogu ražotāju Baltijā. Uzņēmumā ir nodarbināti vairāk nekā 20 augstas kvalifikācijas darbinieku ar vidēji 10 gadu ilgu darba pieredzi nozarē. SIA Žogu fabrika ir pirmā, pilnībā automatizētā, žogu ražotne Latvijā. Uzņēmuma radītā produkta kvalitāti apliecina eksporta rādītāji uz tādām valstīm kā Francija, Zviedrija, Somija, Islande, Igaunija, Lietuva u.c.

Uzņēmums plāno tuvākajos gados nostiprināt savas pozīcijas Baltijas tirgū, tāpēc rūpīgi tiek sekots līdzi metāla žogu ražošanas tendencēm, uzlabots un sakārtots ražošanas process un nepārtraukti apzinātas klientu vajadzības.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu “Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” (projekta identifikācijas numurs 2DP/2.3.1.1.2/10/IPIA/LIAA/001)

Publicēts: 06.08.2015
Komentāru skaits: 0