SIA “Žogu fabrika” dibināta 2009. gadā, desmit gadu laikā kļūstot par vadošo žogu ražotāju Baltijā. Uzņēmumā ir nodarbināti vairāk nekā 30 augstas kvalifikācijas darbinieku ar vidēji 10 gadu ilgu darba pieredzi nozarē. SIA “Žogu fabrika” ir pirmā pilnībā automatizētā žogu ražotne Latvijā. Uzņēmuma radītā produkta kvalitāti apliecina eksporta rādītāji uz tādām valstīm kā Francija, Zviedrija, Somija, Islande, Igaunija, Lietuva u.c.

 

Misija

Būt stabilākajam kvalitatīva žoga ražotājam Baltijā. Mēs esam nozares profesionāļi, kuri pastāvīgi uzlabo savas ražotnes un darbaspēka profesionālās kompetences, tādējādi aizsargājot ikviena klienta īpašumu un teritoriju ar izturīgu, drošu un Latvijā ražotu žogu. Sadarbības princips ar klientiem ir balstīts uz abpusēju cieņu un atbildību par saražotās preces kvalitāti. Mēs nodrošinām stabilas sadarbības nosacījumus kā privātpersonām tā nozares profesionāļiem. 

Vīzija

Mums jākļūst par vadošo žogu ražotāju Baltijā, nodrošinot ES valstis ar augstvērtīgas kvalitātes metāla stiepļu žogiem

 

Dmitrijs Gornevs

 

Dmitrijs Gorņevs
valdes priekšsēdētājs

 “Nodarbojos ar šo biznesu, jo man tas patiešām patīk! Dibinot SIA Žogu Fabrika, vēlējos Latvijā izveidot stabilu nozares uzņēmumu, kas spēj konkurēt ar Eiropas mēroga ražotājiem un apgādāt Latvijas iedzīvotājus ar pašu ražotu, augstvērtīgas kvalitātes metāla stiepļu žogu. Mana aizraušanās ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtu mehānismiem ir kopš bērnības – vienmēr esmu interesējies, ka tie darbojas un kādā veidā mehānismus iespējams uzlabot. Arī uzņēmuma ražotnē no vienkāršākām iekārtām pakāpeniski pārejam uz sarežģītākām. Bez tā attīstība biznesā nav iedomājama. Šobrīd mūsu mērķis ir nostiprināties Latvijā un Baltijā, lai nākotnē nodrošinātu konkurenci metāla stiepļu žogu ražotājiem Eiropas tirgū”. 

 
 

 LIAA ERAF.EU uzlimes 30.05 www

 SIA “Žogu fabrika” 2014.gada 16.decembrī noslēdza līgumu Nr.L-APV-14-0226 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “Ražotnes modernizācija” (projekta Nr. APV/2.1.2.4.0/14/04/067) īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības fonds. Projekta ietvaros uzņēmums iegādājās jaunu iekārtu un modernizēja ražotni, paplašināja ražojamās produkcijas klāstu. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir EUR 94 500. Finansējuma intensitāte ir 45% jeb EUR 42 525. Projekta īstenošanas termiņš no 22.04.2014.-22.01.2015

 
 

 SIA Žogu Fabrika produkcija un darbi