Arī SIA Žogu fabrika ir iesaistījusies vērienīgajā Ungārijas robežas nožogošanas projektā. Mūsu uzņēmums dotajā brīdī nodrošina daļu no nepieciešamās paaugstinātas drošības dzeloņstieples ražošanas un piegādes.

Viens no lielākajiem Eiropas Savienības metāla stiepļu izstrādājumu vairumtirgotājiem šīs nedēļas sākumā vērsās pie Latvijas ražotāja SIA Žogu fabrika pēc paaugstinātās drošības dzeloņstieplēm. Šī stieple ir nepieciešama Eiropas Savienības robežas aizsardzībai Ungārijā. Pateicoties darbu izpildes ātrumam, pārdomātai loģistikai un ražotnes izlaides spējai, otrdienas vakarā SIA Žogu Fabrika eksportēja pirmo izmēģinājuma partiju – 4 km paaugstinātās drošības dzeloņstiepli. Otrdienas vakarā, pasūtītājs veica papildu pasūtījumu – 30 000 metru jeb 30km paaugstinātās drošības dzeloņstieples. Pasūtījums jāsagatavo un jāpiegādā 2 nedēļu laikā.
SIA Žogu Fabrika ir vienīgā ražotne Baltijā, kura ražo Eiropas Savienības prasībām atbilstošu, kvalitatīvu un izturīgu paaugstinātās drošības dzeloņstiepli. Paaugstinātas drošības dzeloņstieple tiek veidota no 0,5mm biezas, cinkotas, presētas tērauda lentas ar iepresētu 2,5 mm biezu stiepli. Paaugstinātais oglekļa saturs presētajā stieplē nodrošina stieples cietību un izturību. Tās stiepes – lieces izturība sastāda 1300-1500 NM. Dzeloņstieple ir veidota apļos un savstarpēji savienota ar skavām. Šī stieple paredzēta īpaši apsargājamu objektu norobežošanai. SIA Žogu fabrika ražo trīs veida paaugstinātās drošības dzeloņstieples: 450mm,730 mm un 900mm diametra rullī

“Mēs esam droši par mūsu ražotnes darba jaudu un pasūtījumu piegādāsim noteiktā laikā un kvalitātē”, tā SIA Žogu fabrika valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Gorņevs. “Šo pasūtījumu veicam ar lielu atbildības sajūtu, jo bēgļu jautājumu risināšana ir katras Eiropas Savienības dalībvalsts dienas kārtības jautājums, un mēs esam gandarīti, ka varam ieguldīt savu darbu, kā Latvijas un Eiropas Savienības uzņēmums, nodrošinot Eiropas aizsardzību ar savu produkciju”.

Publicēts: 21.09.2015
Komentāru skaits: 0